Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Zapustené fóliové bazény

Zapustené fóliové bazény

 

 

 

Kvalitné fóliové bazény za skvelé ceny vyrobené z pevného pozinkovaného lakovaného a za studena valcovaného plechu s dlhou životnosťou.

 

Veľkou výhodou takto vyrobených zapustených fóliových bazénov je oveľa jednoduchšia a lacnejšia inštalácia oproti iným typom zapustených bazénov.

Bazén je pri montáži možné jednoducho, ale dokonale zatepliť zo všetkých strán a tým si značne predĺžiť kúpaciu sezónu.

Bazénové fólie sú mimoriadne stabilné voči UV žiareniu, odolné účinkom chemicky upravenej vody, hnilobe, plesniam a mikroorganizmom.

Zapustené fóliové bazény tejto konštrukcie patria k najlacnejším kvalitným bazénom na trhu.

Ďalšou výhodou týchto cenovo dostupných bazénov je v prípade poškodenia bazénovej fólie možnosť rýchlej a lacnej opravy bez nutnosti vypúšťať celý bazén.

Všetky naše zapustené plechové fóliovié bazény už majú urobený výrez pre skimer, spätné trysky a svetlá. Dodávame ich v dvoch hĺbkových prevedeniach: 150 cm hĺbka bazéna a 120 cm hĺbka bazéna.

Montáž bazénov je veľmi jednoduchá, netreba ich ani obetónovať, čo výrazne šetrí náklady na inštaláciu, stačí ich obstaviť 10 - 15 cm širokými lacnými betónovými murovacími tvárnicami.

Ku každému bazénu je podrobné inštalačné video, čo vám montáž vášho bazéna ešte uľahčí.

Pokiaľ si aj tak na montáž vášho nového zapusteného fóliového bazéna netrúfnete, nevadí.

Bazén vám po vzájomnej dohode nainštalujeme, uvedieme do prevádzky, zaškolíme  vás k obsluhe bazéna aj k starostlivosti o vodu v bazéne a vy si môžete do sýta užívať RELAX A POHODU V POHODLÍ DOMOVA.

 

Vyberte si teraz váš nový bazén podľa hĺbky, ktorá vám vyhovuje!